מכבי פתח תקווה נגד הפועל תל אביב שידור ישיר

מכבי פתח תקווה נגד הפועל תל אביב שידור ישיר

 

מכבי פתח תקווה נגד הפועל תל אביב

יום שבת

שעה: 17:00

לצפייה בשידור הישיר לחצו כאן

 

 

מכבי פתח תקווה נגד הפועל תל אביב שידור ישיר

האדומים של רן בן שמעון מגיעים למשחק אחרי שלושה הפסדים והם רחוקים מאוד גם ממכבי ת"א וגם מאירופה. הפועל תל אביב ציפתה להיות במקום גבוה הרבה יותר אבל זה לא צלח לה ונכון לעכשיו היא לא בטוחה אפילו בפליאוף העליון. רן בן שמעון לא מתכוון להתפטר והוא בטוח ביכולתו להוציא את הקבוצה מהבוץ. מכבי פ"ת במצב אפילו עוד יותר גרוע והיא אחרי ההפסד בטדי. ייטב לוזון עדיין לא מצליח להראות את כישוריו ופ"ת נראית כמו קבוצה שתמודד על ההישארות עד הסוף. מכבי פתח תקווה נגד הפועל תל אביב שידור ישיר איתי שכטר אמור לחזור לסגל וזו בשורה טובה מאוד עבור האוהדים האדומים. מכבי פתח תקווה נגד הפועל תל אביב שידור ישיר האם האדומים יראו סוף סוף ניצחון?

 

מכבי פתח תקווה נגד הפועל תל אביב שידור ישיר רן בן שמעון לא מתפטר

למרות המשחקים האחרונים ולמרות התקופה הרעה של הפועל, רן בן שמעון דבק בהחלטתו להישאר בתפקיד ולהוציא את הפועל מהצב בו היא נמצאת. מכבי תל אביב רחוקה מאוד במקום הראשון ולאוהדים האדומים קשה מאוד לראות את מה שעובר על הקבוצה שלהם. מכבי פתח תקווה נגד הפועל תל אביב שידור ישיר רן בן שמעון סמוך ובטוח כי הכלים שעומדים לרשותו טובים, אך לא מספיק טובים אבל הוא שוכח שהוא זה שבנה את הקבוצה בקיץ. מכבי פתח תקווה נגד הפועל תל אביב שידור ישיר האם להפועל עוד יש סיכוי להגיע לאירופה?

 

מכבי פתח תקווה נגד הפועל תל אביב שידור ישיר ייטב לוזון וקובי רפרואה

ייטב לוזון וקובי רפואה השיגו ביחד 3 נקודות מ-6 אפשריות. במחזור הקודם בטדי הם הציגו כדורגל ענק, אבל זה לא הספיק מול אחת הקבוצות החלשות בליגה. מכבי פתח תקווה נגד הפועל תל אביב שידור ישיר הצוות החדש נראה מחובר לשחקנים, נראה שיש על מי לסמוך, אבל האם זה יספיק נגד הפועל תל אביב? מכבי פתח תקווה נגד הפועל תל אביב שידור ישיר כל התשובות במחזור 16 של ליגת העל, הליגה הראשונה בישראל

 

Leave a comment

Your email address will not be published.

*